Çekici Hizmetleri

Sakarya Yol Yardım

Şişli Çekici

Sakarya Yol Yardım, oto çekici, oto kurtarıcı ve hatta oto tamirci gibi birçok yol yardım hizmetini siz değerli müşterilerimize 365 gün 7 gün 24 saat boyunca vermekteyiz. Yolculuğunuz esnasında aracınız ile ilgili yaşadığınız tüm problemleri çözebilmek adına sizler için profesyonel bir ekibimiz var.

 

Yol Yardım Hizmetleri

İstanbul’dan Ankara’ya Tüm Bölgelerde Her Türlü Aracın Kurtarma ve Çekici Hizmetleri İçin Hemen Arayın.
Hemen Arayın

 

Aracınız arıza yapmış, yolda kalmışsanız, öncelikle aracınızı güvenli bir bölgeye çekerek park edin ve hemen Sakarya Yol Yardım’ı tıklayın. Gerisini biz en güvenli ve ekonomik yolla halledelim. Aracınızda yaşadığınız basit elektrik arızası, akü ya da lastik değişimi, yakıt ikmali vb olumsuzluklar için tercih edilen hizmet, yol yardım hizmetidir.

Siz Oto Kurtarma365 ile iletişime geçtikten sonra, Sakarya Yol Yardım en yakın yol yardım aracımızla minimum sürede yardımınıza geliyoruz. Trafikte karşılaşacağınız beklenmedik sorunlar için gerekli donanıma sahip yol yardım araçlarımızla, 7/24 hizmet veriyoruz. Yakıt ikmali, akü takviye, lastik değişimi gibi karşılaştığımız beklenmedik durumları en hızlı ve güvenli şekilde çözüyoruz. Profesyonel ekip ve donanımımızla 7/24 hizmetinizdeyiz.

Eyüp Çekici

Sakarya Oto Kurtarma hizmetleri

Oto Yol Yardım olarak, Sakarya ve ilçelerinde yol yardım hizmeti verdiğimiz bölgeler, Pamukova, Akyazı, Hendek, Sapanca, Kaynarca, Serdivan, Karapürçek, Söğütlü, Taraklı, Adapazarı, Ferizli, Arifiye, Erenler, Karasu, Kocaali ve Geyve bölgelerinde her türlü aracınızın çekimi, taşınması işini en uygun fiyatla gerçekleştiriyoruz.

Sakarya’nın tüm bölgelerinde yol yardım, oto kurtarma ihtiyacınızda güvenle bizi arayabilirsiniz. Oto Kurtarma 365 olarak size en iyi ve güvenilir hizmeti vereceğimizden kuşkunuz olmasın.

Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Aracınızı güvenli bir şekilde park edin.
  • Diğer sürücülerin arızalı aracınızı fark etmelerini sağlayın.
  • Dörtlülerinizi yakın
  • Aracınız kaskolu ise öncelikle sigorta şirketinizi aramayı unutmayın.
  • İster Whatsapp’tan KONUMUNUZU göndererek, isterseniz ARAYARAK bize ulaşın.
  • Çekici hizmeti olarak en uygun ve en ekonomik yolla aracınızı dilediğiniz noktaya güvenle teslim edelim.

Bilmeniz Gerekenler

  • Arıza yapan aracınızı önce kendiniz kontrol edin. Genel olarak yolda kalma sebepleri şunlardır:
  • Arabanın su kaynatması, hararet yapması. Herhangi teknik bir arıza yoksa çözüm arabayı biraz dinledirmek ve soğumasını beklemektir.
  • Lastiklerin havası inmiş olabilir. Yola çıkmadan önce ve çıktıktan sonra mutlaka lastiklerinizin basıncını kontrol edin. Eğer lastiğin basıncı düşmüşse en yakın benzinlikte lastiğinizin havasını kontrol ettirin.

Sakarya yol yardım hizmeti bölgeleri

Pamukova yol yardım

Pamukova yol yardım ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Oruçlu, Bayırakçaşehir, Pamukova, Kemaliye, Ahılar, Çilekli, Hüseyinli, Cihadiye, Teşvikiye, Şahmelek, Akçakaya, Bacıköy, Turgutlu, Paşalar, Ağaççılar, Mekece, Mesruriye, Hayrettin, Cumhuriyet, İsabalı, Şeyhvarmaz, Kadıköy, Kazımiye, Yenice, Eskiyayla, Elperek, Pınarlı, Karapınar, Özbek, Fevziye, Bakacak, Eğriçay ve Çardak bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Akyazı yol yardım

Akyazı yol yardım ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Topağaç, İnönü, Gökçeler, Kumköprü, Pazarköy, Küçücek Istiklal, Boztepe, Yuvalak, Madenler, Çatalköprü, Ömercikler, Türkormanköy, Güzlek, Buğdaylı, Reşadiye, Akyazı, Uzunçınar, Merkezyeniköy, Düzyazı, Hasanbey, Durmuşlar, Çıldırlar, Güvençler, Kuzuluk, Alaağaç, Yunus Emre, Karaçalılık, Seyfeler, Vakıf, Dedeler, Kabakulak, Yongalık, Dokurcun, Konuralp, Erdoğdu, Küçücek Cumhuriyet, Yeni, Çakıroğlu, Bediltahirbey, Yağcılar, Kepekli, Şerefiye, Harunusta, Yörükyeri, Mansurlar, Taşağıl, Altındere, Haydarlar, Bedil Kazancı, Taşburun, Yenidoğan, Taşyatak, Yeniorman, Osmanbey, Hanyatak, Hastahane ve Bedilkadırbey bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Hendek yol yardım

Hendek yol yardım ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Göksu, Bayraktepe, Necatipaşa, Yeniyayla, Yukarıhüseyinşeyh, Kemaliye, Martinler, Akpınar, Paşaköy, Akarca, Nuriye, Esentepe, İkramiye, Yeşilyurt, Türbe, Sukenarı, Yeni, Güldibi, Hendek, Kazımiye, Yeşilköy, Çayırbaşı, Turanlar, Karatoprak, Hüseyinşeyh, Karadere, Kırktepe, Yayalar, Akçayır, Sivritepe, Beylice, İkbaliye, Kadifekale, Şeyhler, Tuzak, Aktefek, Puna Ortaköy, Hacimbey, Yağbasan, Uzunçarşı, Beyköy, Balıklıihsaniye, Gündoğan,

Kargalıyeniköy, Hamitli, Kalayık, Aksu, Yarıca, Kahraman, Dikmen, Aşağıçalıca, Güney, Kurtuluş, Köprübaşı, Harmantepe, Halaç, Kargalı Hanbabaosb, Yukarıçalıca, Çamlıca, Dereköy, Lütfiyeköşk, Sümbüllü, Sarıyer, Bakacak, Kargalı Hanbaba, Çukurhan, Eskibıçkı, Bıçkıatik, Kocatöngel, Uzuncaorman, Mahmutbey, Sarıdede, Hicriye ve Çiftlik bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Sapanca yol yardım

Sapanca yol yardım ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; İkramiye, Camicedit, Sapanca, Yanık, Kırkpınar Tepebaşı, Kırkpınar Hasanpaşa, Şükriye, Çayiçi, Kurtköy Yavuzselim, Muradiye, Kırkpınar Soğuksu, Nailiye, Akçay, İstanbuldere, Kuruçeşme, Rüstempaşa, İlmiye, Ünlüce, Gazipaşa, Balkaya, Fevziye ve Mahmudiye bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Kaynarca yol yardım

Kaynarca yol yardım ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Başoğlu, Kaynarca, Sarıbeyli, Güven Semti, Şeyhtımarı, Okçular, Ömerağa, Arifağa, Konak, Kırktepe, Gölce, Küçükkışla, Turnalı, Müezzinler, Kulaklı, Birlik, Büyükyanık, Cebek, Duduköy, Küçükkaynarca, Ziahmet, Ortaköy, Kertil, Kayacık, Taşoluk, Uğurlu, İşaret, Karamanlar, Kızılcaali, Uzakkışla, İmamlar, Merkez, Akbaşlı, Karaçalı ve Hatipler bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Serdivan yol yardım

Serdivan yol yardım ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Kuruçeşme, Esentepe, Serdivan, Beşevler, Arabacıalanı, Çubuklu, Otuziki Evler, Reşadiye, İstiklal, Meşeli, Selahiye, Yukarıdereköy, Köprübaşı, Kızılcıklı, Hamitabat, Aşağıdereköy, Kemalpaşa, Uzunköy, Beşköprü, Kazımpaşa, Dağyoncalı, Bahçelievler ve Yazlık bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Karapürçek yol yardım

Karapürçek yol yardım ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Yüksel, Küçükkarapürçek, Yazılıgürgen, Meşepınarı, Teketaban, Kızılbayır, İnönü, Cumhuriyet, Kanlıçay, Mecidiye, Karapürçek ve Hocaköy bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Söğütlü yol yardım

Söğütlü yol yardım ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Kurudil, Orta, Türkbeylikkışla, Cami Cedit, Hasanfakı, Akçakamış, Fındıklı, İmamlar, Tokmaklıdere, Kantar, Rüstemler, Gündoğan, Levent, Söğütlü, Sıraköy, Akarca, Karateke, Soğucakosb, Küçük Söğütlü, Soğucak, Akgöl ve Maksudiye bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Taraklı yol yardım

Taraklı yol yardım ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Harkköy, Taraklı, Pirler, Yeniköy, Avdan, Esenyurt, Duman, Uğurlu, İçdedeler, Hacıyakup, Hacımurat, Kemaller, Çamtepe, Akçapınar, Aksu, Dışdedeler, Yenidoğan, Alballar, Ulucamii ve Hacıaliler bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Adapazarı yol yardım

Adapazarı yol yardım ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Kayrancık, Acıelmalık, Cumhuriyet, Nasuhlar, Güllük, Turnadere, Karakamış, Sakarya, Tuzla, Taşkısığı, Semerciler, Yağcılar, Akıncılar, Harmantepe, Küçükhataplı, Kışla, Camili, Güneşler Yeni, Evrenköy, Papuççular, Orta, Salmanlı, Yenigün, Çerçiler, Maltepe, Çökekler, Güneşler Merkez, Bağlar, Hacılar, Karaköy, Karaman, Süleymanbey, Mudurnu, Yenidoğan, Alandüzü, İstiklal, Kurtbeyler, İlyaslar, Aşırlar, Çağlayan, Mahmudiye, Elmalı, Karadavutlu, Köprübaşı, Kasımlar, Işıklar, Şeker, Doğancılar, Abalı, Karapınar, Bileciler, Hacıramazanlar, Yenicami, Taşlık, Karaosman, Şirinevler, Karadere, Yeşilyurt, İkizce Osmaniye, Örentepe, Çukurahmediye, Adapazarı, Korucuk, Solaklar, Çamyolu, Kurtuluş, Mithatpaşa, Tekeler, Kavaklıorman ve Budaklar bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Ferizli yol yardım

Ferizli yol yardım ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Tokat, Damlık, Sinanoğlu, Osmanağa çiftliği, Devlet, Ferizliosb, İnönü, Ferizli, Hocaoğlu, Ceylandere, Ağacık, Sarıahmetler, Yeni, Nalköy, Değirmencik, Akçukur, Abdürrezzak, Kusca, Seyifler, Teberik, İstiklal, Kemalpaşa ve Doğancı bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Arifiye yol yardım

Arifiye yol yardım ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Hanlıköy, Arifbey, Çaybaşı Fuadiye, Semerciler, Kemaliye, Karaaptiler, Karaçomaklar, Kirazca, Arifiye, Ahmediye, Hanlı Merkez, Türkçaybaşı, Hacıköy, Cumhuriyet, Adliye, Kışlaçay, Çınardibi, Fatih, Neviye, Hanlı Sakarya, Mollaköy, Kumbaşı, Aşağı Kirazca ve Yukarıkirazca bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Erenler yol yardım

Erenler yol yardım ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Çaykışla, Ekinli, Yazılı, Kozluk, Değirmendere, Nakışlar, Çaybaşıyeniköy, Emirler, Şeyhköy, Tabakhane, Küçükesence, Bekirpaşa, Büyükesence, Kayalarreşitbey, Kamışlı, Şükriye, Küpçüler, Pirahmetler, Tuapsalar, Hürriyet, Dilmen, Hacıoğlu, Erenler, Hasanbey, Horozlar, Epçeller, Alancuma ve Sarıcalar bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Karasu yol yardım

Karasu yol yardım ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Hürriyet, Kuyumcullu, Camitepe, Tepetarla, Tuzla, Ortaköy, Karanlıkdere, Darıçayırı, Kancalar, Yeşilköy, Gölköprü, Karamüezzinler, Ardıçbeli, İncilli, Üçoluk, Kurumeşe, Manavpınarı, Karapınar, Taşlıgeçit, Paralı, Karasu, Resuller, Adatepe, Çatalövez, Yalı, Kurudere, Kabakoz Osb, Aziziye, Yuvalıdere, Yeni, Limandere, Konacık, Denizköy, Subatağı, Yenidoğan, Kabakoz, İhsaniye, Yassıgeçit ve Kuzuluk bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Kocaali yol yardım

Kocaali yol yardım ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Gümüşoluk, Akpınar, Alandere, Kozluk, Kestanepınarı, Karalar, Kirazlı, Ağalar, Köyyeri, Kızılüzüm, Kocaali, Küplük, Yalpankaya, Yayla, Hızar, Yeni, Yalı, Aktaş, Koğutpelit, Çukurköy, Bezirgan, Şerbetpınar, Açmabaşı, Görele, Demiraçma, Kadıköy, Aydoğan, Yanıksayvant, Karşı, Süngüt, Merkez, Melen ve Selahiye bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Geyve yol yardım

Geyve yol yardım ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Alıplar, Sabırlar, Boğazköy, Çeltikler, Akkaya, Aydınlar, Çengel, Çine, İhsaniye, Akıncı, Doğancıl, Dereköy, Akdoğan, Bozören, Camikebir, Ahibaba, Doğantepe, Demirler, Doğançay, Belpınar, Bağlarbaşı, Çayköy, Karaçam, Epçeler, Burhaniye, Çamlık, Safibey, Tepecikler, Setçe, Alifuatpaşa, Nuruosmaniye, Yaylak, Şerefiye, Gazi Süleyman Paşa, Yörükler, Bağcaz, Saraçlı, Sekiharman, Sütalan, Umurbey, Şehren, Kozan, Ilıca, Düzakçaşehir, Geyve, Güney, Kamışlı, Hacıosmanlar, Günhoşlar, Halidiye, Melekşeoruç, Poydular, Karacaören, Hırka, Koru, Köprübaşı, İlimbey, Eşme, Orhaniye, Esenköy ve Kulfallar bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir