Çekici Hizmetleri

Muğla Yol Yardım

Muğla Yol Yardım

Muğla Yol Yardım, oto çekici, oto kurtarıcı ve hatta oto tamirci gibi birçok yol yardım hizmetini siz değerli müşterilerimize 365 gün 7 gün 24 saat boyunca vermekteyiz. Yolculuğunuz esnasında aracınız ile ilgili yaşadığınız tüm problemleri çözebilmek adına sizler için profesyonel bir ekibimiz var.

 

Yol Yardım Hizmetleri

İstanbul’dan Ankara’ya Tüm Bölgelerde Her Türlü Aracın Kurtarma ve Çekici Hizmetleri İçin Hemen Arayın.
Hemen Arayın

Muğla Yol Yardım

Aracınız arıza yapmış, yolda kalmışsanız, öncelikle aracınızı güvenli bir bölgeye çekerek park edin ve hemen Oto Kurtarma 365’i tıklayın. Gerisini biz en güvenli ve ekonomik yolla halledelim. Aracınızda yaşadığınız basit elektrik arızası, akü ya da lastik değişimi, yakıt ikmali vb olumsuzluklar için tercih edilen hizmet, yol yardım hizmetidir.

Koltuk Döşeme Evi

Muğla Yol Yardım hizmetleri

Oto Yol Yardım olarak, Muğla ve ilçelerinde yol yardım hizmeti verdiğimiz bölgeler, Bodrum, Milas, Yatağan, Dalaman, Köyceğiz, Marmaris, Menteşe, Datça, Fethiye, Seydikemer, Kavaklıdere, Ortaca ve Ula bölgelerindeher türlü aracınızın çekimi, taşınması işini en uygun fiyatla gerçekleştiriyoruz.

Muğla oto kurtarma için hemen şimdi bizi arayın. Araç kazası, arızası gibi beklenmeyen mağduriyetinize son vermek üzere sizlere oto kurtarma hizmeti sunalım.

 

Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Aracınızı güvenli bir şekilde park edin.
  • Diğer sürücülerin arızalı aracınızı fark etmelerini sağlayın.
  • Dörtlülerinizi yakın
  • Aracınız kaskolu ise öncelikle sigorta şirketinizi aramayı unutmayın.
  • İster Whatsapp’tan KONUMUNUZU göndererek, isterseniz ARAYARAK bize ulaşın.
  • Çekici hizmeti olarak en uygun ve en ekonomik yolla aracınızı dilediğiniz noktaya güvenle teslim edelim.

Bilmeniz Gerekenler

  • Arıza yapan aracınızı önce kendiniz kontrol edin. Genel olarak yolda kalma sebepleri şunlardır:
  • Arabanın su kaynatması, hararet yapması. Herhangi teknik bir arıza yoksa çözüm arabayı biraz dinledirmek ve soğumasını beklemektir.
  • Lastiklerin havası inmiş olabilir. Yola çıkmadan önce ve çıktıktan sonra mutlaka lastiklerinizin basıncını kontrol edin. Eğer lastiğin basıncı düşmüşse en yakın benzinlikte lastiğinizin havasını kontrol ettirin.

Muğla yol yardım hizmeti Bölgeleri

Bodrum yol yardım

Bodrum yol yardım ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Yokuşbaşı, Yalıkavak, Konacık, Eskiçeşme, Pınarlıbelen, Tepecik (karaova), Çamarası, Gümbet, Bahçeyaka, Bodrum, Turgutreis, Karaova, Mazıköy, Gölbaşı, Akyarlar, Gündoğan, Tepecik, İslamhaneleri, Çırkan, Çarşı, Gökpınar, Çömlekçi, Cevat şakir, Yeniköy (karaova), Bitez, Kemer, Çamlık, Peksimet, Dağbelen, Gürece, Mumcular, Cumhuriyet, Kumköy, Kumbahçe, Torba, Farilya, Karabağ, Yeniköy, Gümüşlük, Bahçelievler, Umurca, Yakaköy, Koyunbaba, Akçaalan, Yalı, Ortakentyahşi, Dirmil, Güvercinlik ve Küçükbük bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Milas yol yardım

Milas yol yardım ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Sarıkaya, Kultak, Akyol, Ketendere, Çamköy, Gökbel, Kafaca, Çandır, Milas, Burgaz, Güllük, Alaçam, Menteş, Çakıralan, Yaşyer, Dörttepe, Bozbük, Damlıboğaz, Akçalı, Şenköy, Kapıkırı, Kandak, Günlük, Beçin, Ortaköy, Bayır, Çallı, Bahçe, Avşar, Pinar, Konak, Çukur, Kalem, Güneş, Epçe, Dere, Koru, Etrenli, Yaka, Çınarlı, Cumhuriyet, Emek, Gümüşlük, Ören, Bafa, Ulaş, İçme, Çiftlik, Akkovanlık, Korucuk, Küçükdibekdere, Boğaziçi, Kırcağız, Bahçeburun, Kayabükü, Gölyaka, Kayadere, Gökçeler, Çamlıbelen, Kargıcak, Akçakaya, Ağaçlıhüyük, Ekinanbarı, Pınararası, Fesleğen, Gürçamlar, Hasanlar, Karacahisar, Alatepe, Ovakışlacık, Tuzabat, Kızılağaç, Gürceğiz, Türkevleri, Hacıabti, Meşelik,

Yoğunoluk, Derince, Göldere, Dibekdere, Hacı Ilyas, Karapınar, Çamovalı, Beyciler, Aslanyaka, Sakarkaya, Aydınlıkevler, Hisarbaşı-hoca Bedrettin, Hacıahmetler, Danişment, Kalınağıl, Çamlıyurt, Eğridere, Ekindere, Yusufca, Şevketiye, Selimiye, Kızılcayıkık, Kuzyaka, Söğütçük, Kurudere, Pınarcık, İsmet Paşa, Kıyıkışlacık, Bozalan, Bağdamları, Balcılar, Karşıyaka, Kemikler, Ahmetçavuş-hayıtlı, Firuzpaşa-gazipaşa, Kızılcakuyu, Çamlıca, Karacaağaç, Karakuyu, Ekizköy, Kayabaşı, Kazıklı, Çomakdağkızılağaç, Baharlı, Demirciler, Karahayıt ve Hisarcık bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Yatağan yol yardım

Yatağan yol yardım ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Konak, Yatağan, Yeşilköy, Deştin, Yukarıyayla, Dere, Yeni, Doğanköy, Yeşilbağcılar, Madenler, Yenikarakuyu, Gökpınar, Akyol, Bozüyük, Şahinler, Kavakköy, Kapubağ, Mesken, Gökgedik, Kadıköy, Cumhuriyet, Turgut, Bencik, Şerefköy, Nebiköy, Esenköy, Katrancı, Bahçeyaka, Çakırlar, Zeytinköy, Çukuröz, Alaşar, Bozarmut, Kafacakaplancık, Kozağaç, Hacıveliler, Atatürk, Yava ve Çamlıca bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Dalaman yol yardım

Dalaman yol yardım ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Taşbaşı, Hürriyet, Kavacık, Merkez, Dalaman, Kızılkaya, Gürköy, Kapukargın, Altıntas, Darıyeri, Çöğmen, Gürleyk, Şerefler, Sabunlu, Akçataş, Karaçalı, Bezkese, Bozbel, Ege, Atakent ve Elcik bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Köyceğiz yol yardım

Köyceğiz yol yardım ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Kavakarası, Zaferler, Yeni, Sazak, Karaçam, Gülpınar, Hamitköy, Çayhisar, Beyobası, Ekincik, Yayla, Köyceğiz, Toparlar, Yangı, Yeşilköy, Gelişim, Akköprü, Zeytinalanı, Balcılar, Pınar, Otmanlar, Sultaniye, Ulucami ve Çandır bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Marmaris yol yardım

Marmaris yol yardım ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Çamlı, Söğüt, Hatipirimi, Armutalan, Orhaniye, Osmaniye, Kemeraltı, Taşlıca, Yeşilbelde, İçmeler, Tepe, Bozburun, Çetibeli, Hisarönü, Karaca, Selimiye, Adaköy, Marmaris, Siteler, Beldibi, Turunç, Turgut ve Bayır bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Menteşe yol yardım

Menteşe yol yardım ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz;Fadıl, Kötekli, Ortaköy, Paşapınarı, Çaybükü, Dağpınar, Göktepe, Yörükoğlu, Karacaören, Meke, Salihpaşalar, Esençay, Yeniköy (yerkesik), Sarnıç, Zeytin, Karamehmet, Balıbey, Düğerek, Karşıyaka, Bayır, Çırpı, Kıran, Derinkuyu, Yenibağyaka, Özlüce, Gülağzı, İkizce, Çamoluk, Kafaca, Kiramettin, Kozağaç, Bağyaka, Avcılar, Kuyucak, Orhaniye, Yeniköy, Yaraş, Yenice, Taşlı, Yeşilyurt, Muslihittin, Menteşe, Şeyh, Doğan, Bozyer, Kuzluk, Dağdibi, Çakmak, Sungur, Şenyayla, Dokuzçam ve Algı bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Datça yol yardım

Datça yol yardım ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Reşadiye, Cumalı, Emecik, Kızlan, Datça, Sındı, Yazı, Hızırşah, Karaköy ve Mesudiye bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Fethiye yol yardım

Fethiye yol yardım ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Karakeçililer, Faralya, Karaağaç, Kargı, Söğütlü, Akarca, Pazaryeri, Göcek, Karaçulha, Çenger, İncirköy, İnlice, Kayaköy, Karagözler, Esenköy, Gökben, Ölüdeniz, Karacaören, Çamköy, Yeşilüzümlü, Fethiye, Cumhuriyet, Koruköy, Cami, Patlangıç, Karagedik, Bozyer, Çiftlik, Taşyaka, Yakacık, Babataşı, Tuzla, Gökçeovacık, Çatalarık, Yeni, Nif, Menteşeoğlu, Kızılbel ve Foça bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Seydikemer yol yardım

Seydikemer yol yardım ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Bağlıağaç, Söğütlüdere, Gerişburnu, Eşen, Menekşe, Bayırköy, İzzettinköy, Boğalar, Girmeler, Hacıosmanlar, Ceylan, Doğanlar, Ortaköy, Yayla Karaçulha, Döğer, Zorlar, Gölbent, Bekçiler, Çamurköy, Arsaköy, Atlıdere, Çatak, Karaköy, Uğurlu, Kayabaşı, Alaçat, Temel, Demirler, Boğaziçi, Dont, Belen, Korubükü, Çobanisa, Çökek, Yakabağ, Dereköy, Seki, Kabaağaç, Sarıyer, Kıncılar, Yayla Eldirek, Yakaköy, Karadere, Çaykenarı, Kınık, Sahilceylan, Kadıköy, Yaylapatlangıç, Seydikemer, Arifler, Ören ve Dodurga bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Kavaklıdere yol yardım

Kavaklıdere yol yardım ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Çavdır, Yeşilköy, Kavaklıdere, Yeni, Çatak, Menteşe, Derebağ, Nebiler, Salkım, Kurucuova, Cumhuriyet, Çamlıyurt ve Çamlıbel bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Ortaca yol yardım

Ortaca yol yardım ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Bahçelievler, Sarıgerme, Mergenli, Gölbaşı, Yerbelen, Terzialiler, Gökbel, Dalyan, Kemaliye, Akıncı, Eskiköy, Beşköprü, Ekşiliyurt, Dereköy, Ortaca, Çaylı, Tepearası, Yeşilyurt, Arıkbaşı, Dikmekavak, Fevziye, Güzelyurt ve Cumhuriyet bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Ula yol yardım

Ula yol yardım ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Yeşilçam, Örnekköy, Armutcuk, Arıcılar, Yeşilova, Ula, Ayazkıyı, Demirtaş, Turgut, Esentepe, Şirinköy, Çiçekli, Akyaka, Ataköy, Çıtlık, Köprübaşı, Gölcük, Elmalı, Gökova, Alparslan, Gökçe, Çörüş, Kıra, Akçapınar, Karabörtlen, Kızılağaç, Sarayyanı, Kavakçalı ve Portakallık bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir