Çekici Hizmetleri

Kocaeli Yol Yardım

Silivri Çekici

Kocaeli Yol Yardım, Kocaeli’nin tüm bölgelerinde yol yardım, oto kurtarma ihtiyacınızda güvenle bizi arayabilirsiniz. Oto Kurtarma 365 olarak size en iyi ve güvenilir hizmeti vereceğimizden kuşkunuz olmasın.

Oto çekici, oto kurtarıcı ve hatta oto tamirci gibi birçok yol yardım hizmetini siz değerli müşterilerimize 365 gün 7 gün 24 saat boyunca vermekteyiz. Yolculuğunuz esnasında aracınız ile ilgili yaşadığınız tüm problemleri çözebilmek adına sizler için profesyonel bir ekibimiz var.

 

Yol Yardım Hizmetleri

İstanbul’dan Ankara’ya Tüm Bölgelerde Her Türlü Aracın Kurtarma ve Çekici Hizmetleri İçin Hemen Arayın.
Hemen Arayın

 

Kocaeli Oto Kurtarma hizmetleri

Kocaeli Yol Yardım olarak, Kocaeli ve ilçelerinde yol yardımı hizmeti verdiğimiz bölgeler, Karamürsel yol yardımı, Çayırova yol yardımı, Dilovası yol yardımı, Kandıra yol yardımı, Körfez yol yardımı, Başiskele yol yardımı, Kartepe yol yardımı, Gölcük yol yardımı, İzmit yol yardımı, Darıca yol yardımı, Gebze yol yardımı ve Derince bölgelerinde her türlü aracınızın çekimi, taşınması işini en uygun fiyatla gerçekleştiriyoruz.

Kocaeli oto kurtarma için hemen şimdi bizi arayın. Araç kazası, arızası gibi beklenmeyen mağduriyetinize son vermek üzere sizlere oto kurtarma hizmeti sunalım.

Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Aracınızı güvenli bir şekilde park edin.
  • Diğer sürücülerin arızalı aracınızı fark etmelerini sağlayın.
  • Dörtlülerinizi yakın
  • Aracınız kaskolu ise öncelikle sigorta şirketinizi aramayı unutmayın.
  • İster Whatsapp’tan KONUMUNUZU göndererek, isterseniz ARAYARAK bize ulaşın.
  • Çekici hizmeti olarak en uygun ve en ekonomik yolla aracınızı dilediğiniz noktaya güvenle teslim edelim.

Bilmeniz Gerekenler

  • Arıza yapan aracınızı önce kendiniz kontrol edin. Genel olarak yolda kalma sebepleri şunlardır:
  • Arabanın su kaynatması, hararet yapması. Herhangi teknik bir arıza yoksa çözüm arabayı biraz dinledirmek ve soğumasını beklemektir.
  • Lastiklerin havası inmiş olabilir. Yola çıkmadan önce ve çıktıktan sonra mutlaka lastiklerinizin basıncını kontrol edin. Eğer lastiğin basıncı düşmüşse en yakın benzinlikte lastiğinizin havasını kontrol ettirin.

Ofis Koltuk Tamiri

Kocaeli yol yardım hizmeti bölgeleri

Karamürsel yol yardımı

Karamürsel yol yardımı ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; İhsaniye, Akçat, Yalakdere, Çamçukur, Dereköy, Karamürsel, Hayriye, Kadriye, Tepeköy, Senaiye, 4-jul, Suludere, Nusretiye, Avcıköy, Fulacık, Çamdibi, Safiye, Kayacık, Osmaniye, Karapınar, Oluklu ve İnebeyli bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Çayırova yol yardımı

Çayırova yol yardımı ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Şekerpınar, Yeni, Atatürk, İnönü, Çayırova, Akse, Emek, Özgürlük, Cumhuriyet, Tosb Otomotiv (osb) ve Gebze Osb2 bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Dilovası yol yardımı

Dilovası yol yardımı ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Orhangazi, Dilovası, Köseler, Kocaeli-gebze Kömürcüler Osb, Organize Sanayi Bölgesi, Kayapınar, Cumhuriyet, Demircilerosb, Fatih, Tepecik, Mimar Sinan, Çerkeşliosb, Yeniosb ve Turgut özal bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Kandıra yol yardımı

Kandıra yol yardımı ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Sucuali, Kaymaz Erikli, Kırkarmut, Sarıahmetler, Çamkonak, Kıncıllı, Kaymaz, Karlı, Kandıra, Karaağaç, Hacışeyh, Hıdırlar, İncecik, Eğercili, Elmacık, Kabaağaç, Hacımazlı, Hediyeli, Karadivan, Hüdaverdiler, Kanatlar, Hacılar, Çalyer, Doğancılı, Döngelli, Duraklı, Dalca, Duraçali, Cebeci, Çerçili, Akçakese, Babaköy, Bağırganlı, Antaplı, Bolu, Topluca, Akçaova, Akdurak, Aydınlık, Akbal, Çalköy, Babalı, Bozburun, Çalca, Ağaçağıl, Alefli, Avdan, Akıncı, Çakmaklar,

Beyce, Balaban, Ahmethacılar, Balcı, Yusufça, Sarıcaali, Ferizli, Merkez Erikli, Safalı, Pirceler, Sepetçi, Kocakaymas, Sarıgazi, Terziler, Süllü, Pınardüzü, Kızılcapınar, Üğümce, Tatarahmet, Selimköy, Teksen, Pınarlı, Pelitpınarı, Mancarlar, Lokmanlı, Kubuzcu, Gebeşler, Esentepe, Şerefsungur, Sarnıçlar, Kurtyeri, Sinanlıbilallı, Beylerbeyi, Mülküşehsuvar, Çakırcaali, Yağcılar, Özbey, Selametli, Deliveli, Orhan ve Seyitaliler bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Körfez yol yardımı

Körfez yol yardımı ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Kirazlıyalı, Alihocalar, Sevindikli, Hacı Akif, Dere, Hacı Osman, Kuzey, Belen, Güney, Dikenli, Cuma, Şemsettin, Cumhuriyet, Atalar, Kutluca, Naip, Agah Ateş, Mimar Sinan, Sipahiler, Yukarı Hereke, Şirinyalı, Esentepe, Yavuz Sultan Selim, Hereke, Fatih, Yeniyalı, Tütünçiftlik, Himmetli, Osmanlı, Çamlıtepe, Kalburcu, Elmacık, Çıraklı, Barbaros ve İlimtepe bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Başiskele yol yardımı

Başiskele yol yardımı ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Yuvacık, Mehmetağa, Sepetlipınar Sb, Karşıyaka, Döngel, Bahçecik, Kılıçarslan, Fatih, Damlar, Camidüzü, Serdar, Vezirçiftliği, Başiskele, Barbaros, Atakent, Kazandere, Aydınkent, Körfez, Ovacık, Servetiye Karşı, Tepecik, Serindere, Yeniköy, Seymen, Yuvacık Yakacık, Doğantepe, Kullar Yakacık, Servetiye Cami, Yeşilyurt, Karadenizliler, Aksığın, Altınkent, Havuzlubahçe, Kullar, Paşadağ, Sepetlipınar, Kullar Tepecik, Şehitekrem ve Mahmutpaşa bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Kartepe yol yardımı

Kartepe yol yardımı ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Büyükderbent, Sultaniye, Acısu, Balaban, Eşme, Serinlik, Emekevler, Pazarçayırı, Nusretiye, Rahmiye, Köseköy, Ketenciler, Dumlupınar, Derbent, Maşukiye, Ataşehir, Uzunçiftlik, Fatih Sultan Mehmet, Arslanbey, İbrikdere, Suadiye, Arslanbey Osb, Ataevler, Çepni, Sarımeşe, Uzunbey, Ertuğrul Gazi, Şirinsulhiye, Uzuntarla, Eşmeahmediye, İstasyon, Şevkatiye ve Havluburun bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Gölcük yol yardımı

Gölcük yol yardımı ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Siyretiye, Hasaneyn, Yeni, Ulaşlı Yalı, Yukarı, İcadiye, Gölcük, Selimiye, Donanma, Dumlupınar, Hisareyn Merkez, Değirmendere Yalı, Nüzhetiye, Ferhadiye, Merkez, Örcün, Ulaşlı Yavuz Sultan Selim, Değirmendere, Şevketiye, Piyalepaşa, Ümmiye, Cumhuriyet, Çiftlik, Eskiferhadiye, Ayvazpınarı, Mesruriye, Şirinköy, Düzağaç, Karaköprü, Deniz Evler, İrşadiye, Yüzbaşılar, Körfez, Yazlık Yeni, Mamuriye, Değirmendere Merkez, Sofular, Yunus Emre, Panayır, İpek Yolu, Şehitler, Halıdere Yalı, Hamidiye, Lütfiye, İhsaniye Merkez, Nimetiye, Kavaklı, Halıdere Yeni ve Saraylı bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

İzmit yol yardımı

İzmit yol yardımı ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Doğan, M.alipaşa, Bayraktar, Hakaniye, Kozluca, Nebihoca, Çubuklubala, Hacıhasan, Gedikli, Gültepe, Alikahya, Ambarcı, Alikahya Osb, Sekbanlı, Fethiye, Terzibayırı, Ortaburun, Körfez, Kozluk, Arpalıkihsaniye, Kabaoğlu, Sanayi, İzmit, Biberoğlu, Sahil, 28-jun, Şirintepe, Tepecik, Ayazma, Yenişehir, Gülbahçe Kadriye, Fatih, Sultaniye, Zabıtan, Tepeköy, Akarca, Tavşantepe, Süverler, Bekirdere, Atatürk (osb), Çavuşoğlu, Alikahya Fatih, Karabaş, Kaynarca, Akçakoca, Çağırgan, Çayırköy, Yenice, Cumhuriyet, Kocatepe, Dağköy, Akmeşe Atatürk, Emirhan, Orhaniye, Arızlı, Hatipköy, Ömerağa, Balören, Mecidiye, Sepetçi, Süleymaniye,

Yenidoğan, Saraybahçe, Zeytinburnu, Çubukluosmaniye, Sarışeyh, Kurtdere, Eseler, Karaabdülbaki, Akmeşe Cumhuriyet, Düğmeciler, Tüysüzler, Kemalpaşa, Böğürgen, Karadenizliler, Cedit, Yeni, Veliahmet, Hacıhızır, Orhan, Sapakpınar, Çarşı, Fevzi çakmak, Serdar, Alikahya Atatürk, Kulmahmut, Topçular, Kuruçeşme Fatih, Bağlıca, Kadıköy, Malta, Erenler, Alikahya Cumhuriyet, Gündoğdu, Kulfallı, Akpınar ve Gökçeören bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Darıca yol yardımı

Darıca yol yardımı ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Bağlarbaşı, Nenehatun, Yalı, Sırasöğütler, Darıca, Abdi Ipekçi, Emek, Fevziçakmak, Zincirlikuyu, Cami, Bayramoğlu, Yeni, Kazımkarabekir ve Osmangazi bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Gebze yol yardımı

Gebze yol yardımı ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Beylikbağı, Barış Sb, Kirazpınar, Pelitli, İnönügebze Güzeller Osb, Hacıhalil, Mudarlı, Hürriyet, Adem Yavuz, Ahatlı, Hatipler, Kadıllı, Balçık, Gebze, Yağcılar, Güzeller, İnönü, Mimar Sinan, Sultan Orhan, Tatlıkuyu, Tavşanlı, İnönü Mah Gebze Plastikçiler Osb, Ovacık, Eskihisar, Tepemanayır, Elbizli, Yavuz Selim, Kargalı, Gebze Osb, Duraklı, İstasyon, Denizli, Osman Yılmaz, Cumhuriyet, Mevlana, Yenikent, Arapçeşme ve Cumaköy bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Derince yol yardımı

Derince yol yardımı ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Derince, Yavuz Sultan, Yenikent, Çenedağ, Kaşıkçı, Tahtalı, Çavuşlu, Fatih Sultan, Terziler, Toylar, Sırrıpaşa, Mersincik, Deniz, İbnisina, Dumlupınar ve Geredeli bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir