Çanakkale Yol Yardım

Çanakkale Yol Yardım

Çanakkale Yol Yardım, Kocaeli’nin tüm bölgelerinde yol yardım, oto kurtarma ihtiyacınızda güvenle bizi arayabilirsiniz. Oto Kurtarma 365 olarak size en iyi ve güvenilir hizmeti vereceğimizden kuşkunuz olmasın.

Çanakkale Yol Yardım

Çanakkale oto çekici, oto kurtarıcı ve hatta oto tamirci gibi birçok yol yardım hizmetini siz değerli müşterilerimize 365 gün 7 gün 24 saat boyunca vermekteyiz. Yolculuğunuz esnasında aracınız ile ilgili yaşadığınız tüm problemleri çözebilmek adına sizler için profesyonel ve isg kurallarına uyan bir ekibimiz var.

 

Yol Yardım Hizmetleri

İstanbul’dan Ankara’ya Tüm Bölgelerde Her Türlü Aracın Kurtarma ve Çekici Hizmetleri İçin Hemen Arayın.
Hemen Arayın

 

Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Aracınızı güvenli bir şekilde park edin.
  • Diğer sürücülerin arızalı aracınızı fark etmelerini sağlayın.
  • Dörtlülerinizi yakın
  • Aracınız kaskolu ise öncelikle sigorta şirketinizi aramayı unutmayın.
  • İster Whatsapp’tan KONUMUNUZU göndererek, isterseniz ARAYARAK bize ulaşın.
  • Çekici hizmeti olarak en uygun ve en ekonomik yolla aracınızı dilediğiniz noktaya güvenle teslim edelim.

Bilmeniz Gerekenler

  • Arıza yapan aracınızı önce kendiniz kontrol edin. Genel olarak yolda kalma sebepleri şunlardır:
  • Arabanın su kaynatması, hararet yapması. Herhangi teknik bir arıza yoksa çözüm arabayı biraz dinledirmek ve soğumasını beklemektir.
  • Lastiklerin havası inmiş olabilir. Yola çıkmadan önce ve çıktıktan sonra mutlaka lastiklerinizin basıncını kontrol edin. Eğer lastiğin basıncı düşmüşse en yakın benzinlikte lastiğinizin havasını kontrol ettirin.

İstanbul Çekici

Çanakkale yol yardım Hizmeti Bölgeleri

Ayvacık yol yardım

Ayvacık yol yardım ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Yalıpara, Yenioba, Yayla Evleri, Yalı, Sokakağzı, Kıztaşı, Merkez, Kökyeri, Kaşkaya, Küpyanı, Adatepebaşı Palamutluk, Küplü Yaylaları, Kayanlar, Sazlı Altı, Gökçetepe, Ahmetçe Mücavir, İnönü, Çetmibaşı, Adatepebaşı Mekarcan, Büngüldek, Çamlık, Aşağı Tartışık, Yukarı Tartışık, Ayvacık Alanı, Çamtepe, Çamiçi, Harapiçi, Karaburun, Paşaköy Mücavir, Agora, Ilıcak, Merkez 2, Yalı Mevkii, Adatepebaşı, Karabaşınoba, Ümmühan, Çetmibaşı-telligıran, Karadiken, Çayiçi, Yayla Evleri Akpınar Mevkii, Keleşinoba, Sazak, Yeşilliman, Paşaköy Altı, Kıran üstü, Küçükkuyu, Hasanobası, Karayolları Dinlenme, Ayvacık, Hamdibey, Çetmibaşı-çamegrek, Ilıca, Dedekabaç, Atatürk, Boztepe, Fatih, Doğruçardak, Sivrice,

Akdede, Çakmak, Başbahçe, Karaayıt, Adatepebaşı çamtepe, Adatepebaşı Değirmendere, Başdeğirmen şelale, Cevizliburun, Yörükler Evi, Beyalanı, Ahmetçe Sahil Yolu, Kuşkonmaz, Kayalar Sahil Yolu, Aşağı Oba, Çaltepe, Çardak Bayırı, Pınaraltı, Sarnıçaltı, Küçük Kestanelik, Çamoba, Acıgöl, Dereoba, Sahil ve Namazgah bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Çan yol yardım

Çan yol yardım ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Çan, Seramik, Yukarıköy, Manyasoba, Cumhuriyet, Osmanefendi, Merkez, Hurmaköy Mücavir, Kulfal Mücavir, Atatürk, Fatih, İstiklal, Karşıyaka, Bükler, Durali Mücavir, Büyükpaşa Mücavir ve Çakmakçayır bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Eceabat yol yardım

Eceabat yol yardım ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Boyacıburnu Yalılar, Başçeşme, Azmak, Seddülbahir Duası, Topraksırtı, Zığındere, Tekke, Göztepe, Ahıldere Altı, Eceabat, İsmetpaşa, Kemalpaşa ve Merkez bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Yenice yol yardım

Yenice yol yardım ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Çaltı, Kalkım, Karabey, Cumhuriyet, İstiklal, Atatürk, Kıraçoba, Eski Yenice, Çam, İbrahimler, Hasanlar, Kışlalar, Merkez, Çargan Oba, Yukarı, Orta, Yenice, Yeşiller, Yeni, Aşağı, Kabaağaç Arası, Hamdibey, Çargan, Gedikoba, Altıparmaklar, Ahmetler ve Alanoba bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Biga yol yardım

Biga yol yardım ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Aksaz, İstiklal, Karabiga, Küçükköy, Organize Sanayi Bölgesi, Dere, Biga, Şirintepe, Uzundere, Sülünoba, Güvem, Ece, Merkez, Çavuşköy, Sazkent, Yeni Eşelek, Ahatoba, Zeytinlik, Ağaköy (mücavir), Cumhuriyet, İğdelik, Kumkent, Şahmelek, Turan, Balıklıçeşme Merkez, Sakarya, Çınarlı Tarla Mevkii, Kazıklı, Ulucamii, Yalı, Gümüşçay, Yeniceköy, Aksaz Mücavir ve Aşağı bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Ezine yol yardım

Ezine yol yardım ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Akçakeçili Mücavir, Kestanbol Kaplıcası, Merkez, Hürriyet, Hacı Hüseyinler, Alemşah Mücavir, Geyikli, Bozköy, İnlimanı, Cumhuriyet, Balıklı Mücavir, Kanarya Sırtı, Danişment, Kemallı Mücavir, Kozova, Seferşah, Tavaklı Iskelesi, Ezine, Camikebir, Orta, Hacı Garipler, Uluköy Mücavir, Kiremitoba, Taşkapı Deniz Sitesi, Taşkapı çamlık, Kayalı, Araplar Boğazı ve Atatürk bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Gelibolu yol yardım

Gelibolu yol yardım ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Salavurtepe1, Küçük Mithatlar1, Burhanlı Mücavir, Armutdere, Ova, Bostanlık, Mahmutpaşa Mücavir, Kayrandere2, Kurtlukuyu1, Kurtlukuyu, Yeniköy Mücavir, Doğan Arslan, Bağlardere, Çiftlikaltı1, Küçük Mutaflar2, Güneyli Mücavir, Küçük Mutaflar3, Camiikebir, Fevziçakmak, Doğanarslan2, Çiftlikaltı, Evreşe, Merkez, Keşanoğlu, Sütlüce Mücavir, Gelibolu, Hoca Hamza, Doğanarslan1, Kayrandere, Küçük Mithatlar5, Demirtepe Mücavir, Çeşme, Kayrandere3, Gazi Süleyman Paşa, Yazıcızade, Cumhuriyet, Büyük Mithatlar, Hamamaltı, Damlar, Alaeddin, Mücavir Dışı, Mutatlar, Salavurtepe, Atıfbey çiftliği, Küçük Mithatlar3, Kurtlukuyu2, Küçük Mithatlar4, Doğa, Küçük Mithatlar, Ilgardere Mucavir,

Ocaklı Mücavir, Küçük Mutaflar, Armutdere1, Doğanarslan3, Küçük Mutaflar1, Hürriyet, Kayrandere1, Küçük Mithatlar2, Cevizli Mücavir, Pazarlı Mücavir, Gazisüleymanpaşa bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Merkez yol yardım

Merkez yol yardım ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Gürecik, Kemalpaşa, Organize Sanayi Bölgesi, Testicikırı, Akköy, Ali Kurbanlar, Güzelyalı, Damyeri, Kepez, Dardanos, Fevzipaşa, Namık Kemal, Merkez, Çiftlik, Atikhisar, İğdelik, Karaburunlar, Saltık, Osmanlar, Armutlu, Çömlekler, Kemerdere, Mersin çeşme, Barbaros, Karacaören, Değirmendere, Sığırlı, Kirazlı Alan, Kovandağı, Tevfikiye, Hamidiye, Tavşantepe, Esenler, İsmetpaşa, Cevatpaşa, Şehitler, Obaköy, Mehmet çavuş, Armutalan, Çanakalan, Cevat Paşa ve Erenköy bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Bozcaada yol yardım

Bozcaada yol yardım ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Cumhuriyet, Bozcaada ve Alaybey bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Bayramiç yol yardım

Bayramiç yol yardım ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Bayramiç, Işıklar, Güvemcik, Evciler, Nizam, Yiğitler, Yukarı, Köseler, Camikebir, Merkez, Ayazma Yolu üzeri, Asmalı, Macır, Camicedit, Menderes, Tepecik, Dombaylar, Karşıoba, Çaltılık, Aşağı, Tütüler, Mescit ve Yeniköy bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Gökçeada yol yardım

Gökçeada yol yardım ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Merkez, Çınarlı, Yeni, Kuzulimanı, İmroz, Fatih, Cumhuriyet ve Şahinkaya bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Lapseki yol yardım

Lapseki yol yardım ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Saltık, Suluca Tatil Sitesi, Lapseki, Cumhuriyet, Gürecialtı, Dikiliyar, Demirli Sahil Sitesi, Yol Altı Mevkii, Hacılar Obası, Koru, Merkez, Kirazlıdere, Kariyer Tatil Sitesi, Kundakçılar, Hisarkent, Gaziyakupbey, Yükselbol Tatil Evleri, Umurbey Merkez, Umurbey, Bozkent, Yol üstü, Tekke, Sazak Obası ve Kunduz bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sohbeti Başlat
1
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?