Tuzla Çekici, araç taşıma, kurtarma, motosiklet taşıma, karavan taşıma ve yol yardım hizmetlerinde % 100 müşteri memnuniyet garantisi ile hizmet vermektedir. İstanbul’un tüm bölgelerinde yol yardım, oto kurtarma ihtiyacınızda güvenle bizi arayabilirsiniz. Oto Kurtarma 365 olarak size en iyi ve güvenilir hizmeti vereceğimizden kuşkunuz olmasın.

Tuzla Çekici

İstanbul çekici olarak Tuzla ve çevresinde çekici hizmeti verdiğimiz bölgeler,  Deri OsbŞifa AydınlıOrhanlıTepeörenAydınlı – Istanbul Ayosb TersanelerAydınlı SbİstasyonİçmelerÇarşı,  Tepeoren Itosb Akfırat Aydınlı-kosbFatihEvliya çelebiMimar SinanAydınlı – Birlik OsbPostaneAnadoluOrtaAydıntepeCamiYayla ve çevrelerinde her türlü aracınızın çekimi, taşınması işini en uygun fiyatla gerçekleştiriyoruz

Tuzla oto kurtarma için hemen şimdi bizi arayın. Araç kazası, arızası gibi beklenmeyen mağduriyetinize son vermek üzere sizlere oto kurtarma hizmeti sunalım.

Oto Kurtarma 365 olarak, bölgenizde yol yardım, oto kurtarıcı, araç kurtarıcı ve çekici konularında yardımcı olmak için buradayız. İstanbul’un tüm bölgelerinde yol yardım, oto kurtarma ihtiyacınızda güvenle bizi arayabilirsiniz. Oto Kurtarma 365 olarak size en iyi ve güvenilir hizmeti vereceğimizden kuşkunuz olmasın.

Yol Yardım Hizmetleri

İstanbul’dan Ankara’ya Tüm Bölgelerde Her Türlü Aracın Kurtarma ve Çekici Hizmetleri İçin Hemen Arayın.
Hemen Arayın

 

Oto çekici hizmetimiz aracınızı istediğinizden yerden alarak güvenilir taşımacılık koşuları ile istediğiniz yere taşımaktadır. Oto çekici hizmetimizde modern araçlar ve teknikler kullanılır. Kişiye özel hizmet sunan firmamız ile bir telefonla iletişime geçerek özel hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Aracınızı güvenli bir şekilde park edin.
  • Diğer sürücülerin arızalı aracınızı fark etmelerini sağlayın.
  • Dörtlülerinizi yakın
  • Aracınız kaskolu ise öncelikle sigorta şirketinizi aramayı unutmayın.
  • İster Whatsapp’tan KONUMUNUZU göndererek, isterseniz ARAYARAK bize ulaşın.
  • Çekici hizmeti olarak en uygun ve en ekonomik yolla aracınızı dilediğiniz noktaya güvenle teslim edelim.

Bilmeniz Gerekenler

  • Arıza yapan aracınızı önce kendiniz kontrol edin. Genel olarak yolda kalma sebepleri şunlardır:
  • Arabanın su kaynatması, hararet yapması. Herhangi teknik bir arıza yoksa çözüm arabayı biraz dinledirmek ve soğumasını beklemektir.
  • Lastiklerin havası inmiş olabilir. Yola çıkmadan önce ve çıktıktan sonra mutlaka lastiklerinizin basıncını kontrol edin. Eğer lastiğin basıncı düşmüşse en yakın benzinlikte lastiğinizin havasını kontrol ettirin.
Tuzla Çekici

Tuzla Çekici

Tuzla Çekici Hizmeti Bölgeleri

Tuzla ve çevresinde Oto Kurtarma 365 güvencesiyle, en uygun araç çekici ve kurtarıcı hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İçmeler Çekici

Yolculuk esnasında yolda kalmak en tatsız senaryolardan biri. Böyle bir durum yaşanınca moral bozmaya gerek yok İçmeler Çekici bir telefon kadar yakın.

Deri Osb Çekici

Hesaplı oto çekici mi arıyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz! Deri Osb Çekici size bir telefonla en hızlı oto çekici hizmeti verir.

Evliya Çelebi Çekici

Oto çekme hizmetimiz ile araçlarınızın arıza yapması durumunda mağduriyetinizi gidermek için 24 saat hizmet veriyoruz. Evliya çelebi Çekici 7/24 oto çekici hizmet desteği.

Şifa Çekici

Yola çıkmak demek sürprizlere hazırlıklı olmak demek. Şifa Çekici ile tatsız sürprizlere yer yok. Yolda kaldıysanız hemen arayın.

Aydınlı Çekici

Yolcularınızı taşırken birden yolda kaldınız. Panik yapmayın! Yolcularınız da siz de güvendesiniz. Aydınlı Çekici size çok yakın. Hemen şimdi arayın.

Orhanlı Çekici

Otoban yol yardımı ihtiyacı olduğunda profesyonel çekici hizmet ağımızla hizmetinizdeyiz. Orhanlı Çekici otoban çekici hizmeti konusunda uzmandır.

Tepeören Çekici

Ailenizle seyahate çıktınız ve yolda kaldınız. Seyahatiniz kabusa dönmesin. Tepeören Çekici hizmeti için hemen bize ulaşın.

Tersaneler Çekici

Çekici hizmeti gerektiğinde Tersaneler Çekici profesyonel araç ağıy ile işiniz kolaylaştırıyor.

Aydınlı – İstanbul Ayosb Çekici

Yolda insanın başına her tür aksilik gelebilir. Aydınlı – Istanbul Ayosb tarafında sizinde aracınız yolda kaldıysa çekici telefonu için doğru adrestesiniz. Aydınlı – Istanbul Ayosb Çekici için hemen arayın.

İstasyon Çekici

Nerede yolda kalırsanız kalın İstasyon Çekici orada.

Çarşı Çekici

Yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunda Çarşı Çekici olarak her noktaya çabucak ulaşıyoruz.

Tepeoren Itosb Çekici

Hesaplı oto çekici mi arıyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz! Tepeoren Itosb Çekici size bir telefonla en hızlı oto çekici hizmeti verir.

Akfırat Çekici

Nerede yolda kalırsanız kalın Akfırat Çekici orada.

Aydınlı-kosb Çekici

Ailenizle seyahate çıktınız ve yolda kaldınız. Seyahatiniz kabusa dönmesin. Aydınlı-kosb Çekici hizmeti için hemen bize ulaşın.

Fatih Çekici

Uygun fiyatlı oto çekici için Fiyat araştırması yapmanıza gerek yok. Şimdi Fatih Çekici hizmetini arayın ve farkı görün.

Mimar Sinan Çekici

Çekici ihtiyacı doğduğunda Mimar Sinan Çekici hemen yanıbaşınızda. 7/24 çekici hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Postane Çekici

Acil oto çekici gereken durumlarda Postane Çekici bir telefonla yanıbaşınızda. Hemen şimdi arayın.

Anadolu Çekici

Keyifli bir gezinti için yola çıktınız ve bir anda aracınız kımıldamıyor. Hemen Anadolu Çekici oto çekici hizmetinden yararlanmak için arayın.

Orta Çekici

Güçlü çekici filosuyla Orta Çekici bölgede 7/24 hizmet veren çekici hizmeti ile ekonomik çözümün adıdır.

Aydıntepe Çekici

Çekici gerektiğinde Aydıntepe Çekici profesyonel çekici ağı ile size en yakın personeli yönlendirerek anında çözüm üretir.

Yayla Çekici

Yolculuk esnasında yolda kalmak en tatsız senaryolardan biri. Böyle bir durum yaşanınca moral bozmaya gerek yok Yayla Çekici bir telefon kadar yakın.

Oto Çekici Hakkında

Oto Çekici olarak, kurtarıcı sektöründeki 20 yılı aşkın deneyimi ile beklediğinizden de fazlasını ortaya koymak için üstün çaba sarf ediyoruz

Araç çekici hizmetleri için hemen şimdi bizi arayın. Araç kazası, arızası gibi beklenmeyen mağduriyetinize son vermek üzere sizlere oto kurtarma hizmeti sunalım. Tüm kurtarma, çekici hizmetleri iş sağlığı ve güvenliği önlemleri içerisinde yapılmaktadır. Ofis, ergonomi ve çalışma yeri düzenlemeleri ile çalışanlarımız için havalandırma sistemleri uygulamalarına büyük önem vermekteyiz.