Şişli Çekici, araç taşıma, kurtarma ve yol yardım hizmetlerinde % 100 müşteri memnuniyet garantisi veriyor.

Oto Kurtarma 365, güvenilir ve kaliteli hizmetin adresidir. Binek oto yol yardım ve taşıma hizmetlerimiz ve ağır ticari yol yardım ve taşıma hizmetlerimiz üstün kalite standartlarında gerçekleştirilmektedir. Ayrıca motosiklet ve karavan taşıma işlerinizi güvenle bize yaptırabilirsiniz.

Şişli Çekici

Taşıma kaskosu ile güvenilir hizmet veren firmamız, Türkiye’nin her neresinde olursa olsun araç çekici ihtiyacınızı 7/24 karşılamaktadır. Araçlarınızı istediğiniz yerden alıp istediğiniz yere güvenle taşıyoruz. Tüm işlemlerimizde müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ediyoruz

Şişli Oto Kurtarma Hizmetleri

İstanbul çekici olarak Şişli ve çevresinde çekici hizmeti verdiğimiz bölgeler, KaptanpaşaOkmeydanıErgenekonMerkezYaylaEsentepeHalide Edip AdıvarGülbaharHalaskargaziFulyaMeşrutiyetEskişehirMecidiyeköyCumhuriyetHarbiyePangaltıPaşaBozkurtİnönüHalil Rıfat PaşaFeriköyTeşvikiyeMahmut şevket PaşaDuatepe ve çevrelerinde her türlü aracınızın çekimi, taşınması işini en uygun fiyatla gerçekleştiriyoruz.

İstanbul Şişli oto kurtarma için hemen şimdi bizi arayın. Araç kazası, arızası gibi beklenmeyen mağduriyetinize son vermek üzere sizlere oto kurtarma hizmeti sunalım.

Oto Kurtarma 365 olarak, bölgenizde yol yardım, oto kurtarıcı, araç kurtarıcı ve çekici konularında yardımcı olmak için buradayız. İstanbul’un tüm bölgelerinde yol yardım, oto kurtarma ihtiyacınızda güvenle bizi arayabilirsiniz. Oto Kurtarma 365 olarak size en iyi ve güvenilir hizmeti vereceğimizden kuşkunuz olmasın.

Yol Yardım Hizmetleri

İstanbul’dan Ankara’ya Tüm Bölgelerde Her Türlü Aracın Kurtarma ve Çekici Hizmetleri İçin Hemen Arayın.
Hemen Arayın

Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Aracınızı güvenli bir şekilde park edin.
  • Diğer sürücülerin arızalı aracınızı fark etmelerini sağlayın.
  • Dörtlülerinizi yakın
  • Aracınız kaskolu ise öncelikle sigorta şirketinizi aramayı unutmayın.
  • İster Whatsapp’tan KONUMUNUZU göndererek, isterseniz ARAYARAK bize ulaşın.
  • Çekici hizmeti olarak en uygun ve en ekonomik yolla aracınızı dilediğiniz noktaya güvenle teslim edelim.

Bilmeniz Gerekenler

  • Arıza yapan aracınızı önce kendiniz kontrol edin. Genel olarak yolda kalma sebepleri şunlardır:
  • Arabanın su kaynatması, hararet yapması. Herhangi teknik bir arıza yoksa çözüm arabayı biraz dinledirmek ve soğumasını beklemektir.
  • Lastiklerin havası inmiş olabilir. Yola çıkmadan önce ve çıktıktan sonra mutlaka lastiklerinizin basıncını kontrol edin. Eğer lastiğin basıncı düşmüşse en yakın benzinlikte lastiğinizin havasını kontrol ettirin.
Şişli Çekici

Şişli Çekici

Şişli Çekici Hizmeti Bölgeleri

Şişli ve çevresinde Anında Çekici güvencesiyle, en uygun araç çekici ve kurtarıcı hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kaptanpaşa Çekici

Otoban yol yardımı ihtiyacı olduğunda profesyonel çekici hizmet ağımızla hizmetinizdeyiz. Kaptanpaşa Çekici otoban çekici hizmeti konusunda uzmandır.

Okmeydanı Çekici

Otobanda kalan araç sahiplerine hizmeti veren Okmeydanı Çekici size en yakın çekici personelini hizmetinize sunarak anında çözüm üretmektedir.

Ergenekon Çekici

Size en yakın konumdaki çekiciyi hizmetinize sunarak zamandan ve masraftan tasarruf yapmanızı sağlıyoruz. Ergenekon Çekici en yakın çekici hizmeti için arayın.

Merkez Çekici

Yola çıkmak demek sürprizlere hazırlıklı olmak demek. Merkez Çekici ile tatsız sürprizlere yer yok. Yolda kaldıysanız hemen arayın.

Yayla Çekici

Lastik patlaması, akü bitmesi, anahtar kaybolması gibi durumlarda Yayla Çekici size en kısa zamanda çözüm üretir.

Esentepe Çekici

Oto Çekici hizmeti almak istiyorsunuz ama çok aceleniz var. İşte o an biz devreye giriyoruz Esentepe Çekici size en hızlı oto çekici servisini sağlıyor. Şimdi arayın.

Halide Edip Adıvar Çekici

Otoyol üzerinde aracınızla seyir halindeyken kaza yaptınız. Paniğe gerek yok! Halide Edip Adıvar Çekici hemen size ulaşıyor ve çekici hizmeti veriyor.

Gülbahar Çekici

Ataşehir Çekici
Çekici hizmeti gerektiğinde Gülbahar Çekici profesyonel araç ağıy ile işiniz kolaylaştırıyor.

Halaskargazi Çekici

Hesaplı oto çekici mi arıyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz! Halaskargazi Çekici size bir telefonla en hızlı oto çekici hizmeti verir.

Fulya Çekici

Çekici hizmeti gerektiğinde Fulya Çekici profesyonel çekici ağı ile işiniz kolaylaştırıyor.

Meşrutiyet Çekici

Haftanın 7 günü 24 saat Meşrutiyet Çekici sizlere araç yol yardım hizmet vermektedir.

Eskişehir Çekici

Aracınız birdenbire bozuldu ve yolda mı kaldınız? Çekici firmaları arasından size en yakın olanı sevk ediyoruz. Eskişehir Çekici firmaları için hemen arayın.

Mecidiyeköy Çekici

Size en yakın konumdaki çekiciyi hizmetinize sunarak zamandan ve masraftan tasarruf yapmanızı sağlıyoruz. Mecidiyeköy Çekici en yakın çekici hizmeti için arayın.

Cumhuriyet Çekici

Güçlü çekici filosuyla Cumhuriyet Çekici bölgede 7/24 hizmet veren çekici hizmeti ile ekonomik çözümün adıdır.

Harbiye Çekici

Hesaplı oto çekici mi arıyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz! Harbiye Çekici size bir telefonla en hızlı oto çekici hizmeti verir.

Pangaltı Çekici

E-5 karayolunda kaza mı geçirdiniz? Pangaltı Çekici E-5 en hızlı çekici hizmetini sizlere sunuyor. Hemen bizi arayın, otomobilinizi güvenli şekilde çekelim.

Paşa Çekici

Yolda insanın başına her tür aksilik gelebilir. Paşa tarafında sizinde aracınız yolda kaldıysa çekici telefonu için doğru adrestesiniz. Paşa Çekici için hemen arayın.

Bozkurt Çekici

Nerede yolda kalırsanız kalın Bozkurt Çekici orada.

İnönü Çekici

İnönü içinde siz değerli müşterilerimize en hızlı çekici ve güvenilir çekici hizmeti vermekteyiz. İnönü Çekici deneyimli ve ekonomik çekici hizmetinin adı.

Halil Rıfat Paşa Çekici

Haftanın 7 günü 24 saat Halil Rıfat Paşa Çekici sizlere araç yol yardım hizmet vermektedir.

Feriköy Çekici

Acil oto çekici gereken durumlarda Feriköy Çekici bir telefonla yanıbaşınızda. Hemen şimdi arayın.

Teşvikiye Çekici

Çekici ihtiyacı doğduğunda Teşvikiye Çekici hemen yanıbaşınızda. 7/24 çekici hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Mahmut şevket Paşa Çekici

Otobanda kalan araç sahiplerine hizmeti veren Mahmut şevket Paşa Çekici size en yakın çekici personelini hizmetinize sunarak anında çözüm üretmektedir.

Duatepe Çekici

Çekici ihtiyacı doğduğunda Duatepe Çekici hemen yanıbaşınızda. 7/24 çekici hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Oto Çekici Hakkında

Oto Çekici olarak, kurtarıcı sektöründeki 20 yılı aşkın deneyimi ile beklediğinizden de fazlasını ortaya koymak için üstün çaba sarf ediyoruz

Araç çekici hizmetleri için hemen şimdi bizi arayın. Araç kazası, arızası gibi beklenmeyen mağduriyetinize son vermek üzere sizlere oto kurtarma hizmeti sunalım. Tüm kurtarma, çekici hizmetleri iş sağlığı ve güvenliği önlemleri içerisinde yapılmaktadır. Ofis, ergonomi ve çalışma yeri düzenlemeleri ile çalışanlarımız için havalandırma sistemleri uygulamalarına büyük önem vermekteyiz.