Kadıköy Çekici; araç taşıma, kurtarma, motosiklet taşıma, karavan taşıma ve yol yardım hizmetlerinde % 100 müşteri memnuniyet garantisi ile hizmet vermektedir.

İstanbul’un tüm bölgelerinde yol yardım, oto kurtarma ihtiyacınızda güvenle bizi arayabilirsiniz. Oto Kurtarma 365 olarak size en iyi ve güvenilir hizmeti vereceğimizden kuşkunuz olmasın.

Kadıköy Çekici

Oto Kurtarma 365, güvenilir ve kaliteli hizmetin adresidir. Binek oto yol yardım ve taşıma hizmetlerimiz ve ağır ticari yol yardım ve taşıma hizmetlerimiz üstün kalite standartlarında gerçekleştirilmektedir. Ayrıca motosiklet ve karavan taşıma işlerinizi güvenle bize yaptırabilirsiniz.

Taşıma kaskosu ile güvenilir hizmet veren firmamız, Türkiye’nin her neresinde olursa olsun araç çekici ihtiyacınızı 7/24 karşılamaktadır. Araçlarınızı istediğiniz yerden alıp istediğiniz yere güvenle taşıyoruz. Tüm işlemlerimizde müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ediyoruz

 

Oto Kurtarma 365 olarak, bölgenizde yol yardım, oto kurtarıcı, araç kurtarıcı ve çekici konularında yardımcı olmak için buradayız. İstanbul’un tüm bölgelerinde yol yardım, oto kurtarma ihtiyacınızda güvenle bizi arayabilirsiniz. Oto Kurtarma 365 olarak size en iyi ve güvenilir hizmeti vereceğimizden kuşkunuz olmasın.

Yol Yardım Hizmetleri

İstanbul’dan Ankara’ya Tüm Bölgelerde Her Türlü Aracın Kurtarma ve Çekici Hizmetleri İçin Hemen Arayın.
Hemen Arayın

 

Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Aracınızı güvenli bir şekilde park edin.
  • Diğer sürücülerin arızalı aracınızı fark etmelerini sağlayın.
  • Dörtlülerinizi yakın
  • Aracınız kaskolu ise öncelikle sigorta şirketinizi aramayı unutmayın.
  • İster Whatsapp’tan KONUMUNUZU göndererek, isterseniz ARAYARAK bize ulaşın.
  • Çekici hizmeti olarak en uygun ve en ekonomik yolla aracınızı dilediğiniz noktaya güvenle teslim edelim.

Bilmeniz Gerekenler

  • Arıza yapan aracınızı önce kendiniz kontrol edin. Genel olarak yolda kalma sebepleri şunlardır:
  • Arabanın su kaynatması, hararet yapması. Herhangi teknik bir arıza yoksa çözüm arabayı biraz dinledirmek ve soğumasını beklemektir.
  • Lastiklerin havası inmiş olabilir. Yola çıkmadan önce ve çıktıktan sonra mutlaka lastiklerinizin basıncını kontrol edin. Eğer lastiğin basıncı düşmüşse en yakın benzinlikte lastiğinizin havasını kontrol ettirin.

Oto çekici hizmetimiz aracınızı istediğinizden yerden alarak güvenilir taşımacılık koşuları ile istediğiniz yere taşımaktadır. Oto çekici hizmetimizde modern araçlar ve teknikler kullanılır. Kişiye özel hizmet sunan firmamız ile bir telefonla iletişime geçerek özel hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kadıköy Çekici

Kadıköy Çekici

Kadıköy Oto Kurtarma hizmetleri

Kadıköy ve çevresinde çekici hizmeti verdiğimiz bölgeler, Suadiye Çekici, Bostancı Çekici, Dumlupınar Çekici, Feneryolu Çekici, Fikirtepe Çekici, Caddebostan Çekici, Göztepe Çekici, Merdivenköy Çekici, Fenerbahçe Çekici, Acıbadem Çekici, Koşuyolu Çekici, Kozyatağı Çekici, Caferağa Çekici, Zühtüpaşa Çekici, Ondokuzmayıs Çekici, Rasimpaşa Çekici, Hasanpaşa Çekici, Eğitim Çekici, Erenköy Çekici, Osmanağa Çekici bölgelerinde her türlü aracınızın çekimi, taşınması işini en uygun fiyatla gerçekleştiriyoruz.

Kadıköy çekici için hemen şimdi bizi arayın. Araç kazası, arızası gibi beklenmeyen mağduriyetinize son vermek üzere sizlere oto kurtarma hizmeti sunalım.

Kadıköy Çekici Hizmeti Bölgeleri

Suadiye Çekici

Oto Çekici hizmeti almak istiyorsunuz ama çok aceleniz var. İşte o an biz devreye giriyoruz Suadiye Çekici size en hızlı oto çekici servisini sağlıyor. Şimdi arayın.

Bostancı Çekici

Yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunda Bostancı Çekici olarak her noktaya çabucak ulaşıyoruz.

Dumlupınar Çekici

Dumlupınar içinde siz değerli müşterilerimize en hızlı çekici ve güvenilir çekici hizmeti vermekteyiz. Dumlupınar Çekici deneyimli ve ekonomik çekici hizmetinin adı.

Feneryolu Çekici

Haftanın 7 günü 24 saat Feneryolu Çekici sizlere araç yol yardım hizmet vermektedir.

Fikirtepe Çekici

E-5 karayolunda kaza mı geçirdiniz? Fikirtepe Çekici E-5 en hızlı çekici hizmetini sizlere sunuyor. Hemen bizi arayın, otomobilinizi güvenli şekilde çekelim.

Caddebostan Çekici

Yola çıkıldığında her daim yolda kalma ihtimaliniz vardır. Caddebostan Çekici ile kaldığınız yerde yolunuza devam etmemeniz için hiçbir sebep yok. Oto çekici için arayın.

Göztepe Çekici

Hesaplı oto çekici mi arıyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz! Göztepe Çekici size bir telefonla en hızlı oto çekici hizmeti verir.

Merdivenköy Çekici

Yolda mağdur olduğunuzda Merdivenköy Çekici hemen size ulaşıyor ve çekici hizmeti veriyor.

Fenerbahçe Çekici

Fenerbahçe bölgesinde araç çekici hizmeti almak için 7/24 bizleri arayabilirsiniz. Fenerbahçe Çekici bir telefonla yanınızda.

Acıbadem Çekici

Her şey yolunda giderken birden yolda kaldınız. Neyse ki Acıbadem Çekici size çok yakın. Yol yardım asist hizmeti için hemen şimdi arayın.

Koşuyolu Çekici

Hızlı ve uygun fiyatlı oto çekici hizmeti almanın en pratik yolu Koşuyolu Çekici. Hemen şimdi bizi arayın.

Kozyatağı Çekici

Acil oto çekici gereken durumlarda Kozyatağı Çekici bir telefonla yanıbaşınızda. Hemen şimdi arayın.

Caferağa Çekici

Yolculuk maceranız kabusa dönmesin. Yolda kaldıysanız endişeye gerek yok! Caferağa Çekici size hemen ulaşır. Şimdi arayın.

Zühtüpaşa Çekici

Profesyonel araç çekici ağı ile işiniz kolaylaştırıyoruz. Zühtüpaşa Çekici kolaylığın bölgedeki tek adresi.

Ondokuzmayıs Çekici

Yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunda Ondokuzmayıs Çekici olarak her noktaya çabucak ulaşıyoruz.

Rasimpaşa Çekici

Aksiliğin ne zaman geleceği bilinmez. Yolda kaldığınızda Rasimpaşa Çekici 7/24 araç çekici hizmeti veriyor. Günün her saati arayabilirsiniz.

Hasanpaşa Çekici

Güçlü çekici filosuyla Hasanpaşa Çekici bölgede 7/24 hizmet veren çekici hizmeti ile ekonomik çözümün adıdır.

Eğitim Çekici

Kaza geliyorum demez! Günün her saati bir aksilik olabilir ve yolda kalabilirsiniz. Eğitim Çekici 7/24 araç çekici hizmeti veriyor. Günün her saati arayabilirsiniz.

Erenköy Çekici

Çekici hizmeti gerektiğinde Erenköy Çekici profesyonel araç ağıy ile işiniz kolaylaştırıyor.

Osmanağa Çekici

Osmanağa ve tüm bölgelerine araç yol yardımı sunmaktayız. Yolda kaldıysanız vakit kaybetmeden Osmanağa Çekici hizmet ağını arayın, aracınızı çekelim.

 

Oto Çekici Hakkında

Oto Çekici olarak, kurtarıcı sektöründeki 20 yılı aşkın deneyimi ile beklediğinizden de fazlasını ortaya koymak için üstün çaba sarf ediyoruz

Araç çekici hizmetleri için hemen şimdi bizi arayın. Araç kazası, arızası gibi beklenmeyen mağduriyetinize son vermek üzere sizlere oto kurtarma hizmeti sunalım. Tüm kurtarma, çekici hizmetleri iş sağlığı ve güvenliği önlemleri içerisinde yapılmaktadır. Ofis, ergonomi ve çalışma yeri düzenlemeleri ile çalışanlarımız için havalandırma sistemleri uygulamalarına büyük önem vermekteyiz.